ProFM

Nasze Motto

Excellence through expertise

Firma ProFM powstała, aby wspierać Właściciela w procesie eksploatacji jego obiektu. ​Zajmujemy się analizami efektywności działania urządzeń i instalacji, kompleksowym zarządzaniem technicznym, nadzorem nad dokumentacją oraz przygotowaniem modernizacji i przebudowy.

Jesteśmy po to, aby nasz Klient mógł spać spokojnie.

zarząd pro fm

Daniel Małysa

Współzałożyciel i dyrektor zarządzający firmy ProFM.

Od 12 lat dba o utrzymanie techniczne nieruchomości w budynkach przemysłowych, logistycznych i biurowych w całej Polsce.

Prowadzi zajęcia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie dzieli się swoją wiedzą na temat nowoczesnych technologii w zarządzaniu nieruchomościami.

Rozwiązania technologiczne wdraża w obsługiwanych obiektach oraz procesach operacyjnych. Specjalizuje się w operacyjnych zagadnieniach w Facility Management. W ProFM pełni nadzór zarządczy nad usługami świadczonymi przez firmę.

WARTOŚCI FIRMY

proFM_logo_Sygnet1

Zaufanie

Relacje oparte na wzajemnym zaufaniu są filarem naszej działalności. To one dają nam energię i motywację, aby w pełni zadbać o budynki i naszych Klientów. My skupiamy się na wykonywaniu naszej pracy, a nasi Kontrahenci śpią spokojnie mając pewność, że ich obiekty są pod pełną kontrolą.
proFM_logo_Sygnet2

Profesjonalizm

Profesjonalizm podparty wieloletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną stanowi kluczową wartość w naszej organizacji. Dążymy do doskonałości w każdym obszarze naszej pracy, zarówno w relacjach z Klientami, jak i świadczonych usługach.
proFM_logo_Sygnet3

Wiedza

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie nowej wiedzy są podstawą do utrzymywania wysokiego standardu pracy i osiągania efektów, których oczekuje Klient. Chęć nauki i otwartość na innowacje szczególnie cechują naszą organizację.
proFM_logo_Sygnet4

Najwyższa jakość

Nasze usługi świadczymy dobrze albo wcale. W tej kwestii nie pozwalamy sobie na kompromisy. Najwyższa jakość jest gwarantem sukcesu naszych Kontrahentów, rozwoju naszej organizacji oraz powodem do dumy z wykonywanej pracy.
proFM_logo_Sygnet4

Elastyczność

Wiemy, że każdy projekt jest inny. Poprzez słuchanie i reagowanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów, możemy świadczyć usługi, które spełniają ich oczekiwania w sposób unikatowy i skrojony na miarę.
“ProFM jest odpowiedzialne za całość utrzymania naszego budynku. Mamy pewność, że wszelkie obowiązki prawne są spełnione, urządzenia pod pełną kontrolą. A my możemy skupić się na naszym biznesie.“
Mariusz Stanek
“ProFM dogłębnie przeanalizowało naszą dokumentację i pomogło uzupełnić braki. Wszystkie urządzenia zostały zinwentaryzowane i umieszczone na platformie elektronicznej do której wszyscy mamy dostęp. W każdej chwili mamy pod ręką szczegółowe informacje o naszych urządzeniach i zgłoszeniach.”
Agnieszka Guza
“Nasz obiekt został dokładnie sprawdzony, wykonany został przegląd budowlany oraz uzupełnione wszystkie książki. Mamy spokojną głowę, że wszelkie formalności zostały dopełnione.”
Stanisław Pawlik
ProFM jest odpowiedzialne za całość utrzymania naszych inwestycji. Dzięki temu mamy pewność, że wszelkie obowiązki prawne są spełnione, urządzenia pod pełną kontrolą a my możemy się skupić na przekazaniu jak najlepszych budynków naszym klientom.
Mateusza Dyrcza
Previous
Next
W ProFM podejmujemy wyzwania techniczne i inżynieryjne, aby zapewnić niezakłóconą pracę obiektów.